Zvolit jazyk:

Casting

U nás to funguje!

Ahoj, hledáme TĚ. Je-li Ti 18 až 29 let, jsi-li pohledná, seriózní, štíhlejší a milá slečna , která má zájem si vydělat 5000 až 15.000 kč DENNĚ, pak Ti nabízíme skvělé podmínky v krásném bytě na Vinohradech, žádné pokuty, skvělý kolektiv, 4 krásné pokoje, wifi, velký obývací pokoj, krásná kuchyňka, ubytování zdarma, skvělá reklama, stálá klientela, drahé eskorty. Pokud se Ti toto líbí, prosím, zašli své foto a tel. spojení.

Prosím, napiš e-mail nebo sms. 

E-mail: loliprivat@seznam.cz

Tel.: +420 777 848 040

Casting
Ahoj, věříme, s pravdou dojdeš nejdál. Věříme, že holky, které chtějí mít zázemí pro práci na privátku, pak Vám nabízíme nejlepší podmínky, toleranci, vstřícné jednání bez pokut, bez lhaní o výdělku, prostě férové jednání. 4 krásné pokoje, velký obývací pokoj, wifi, televize a další bonusy. Toto musíš vidět, zažít a vydělat si krásné peníze. My neslibujeme, co nemůžeme splnit. Prosíme o foto a tel číslo a pak přijď na kafčo, o všem si popovídáme. Ubytování je samozřejmostí. BUDEŠ PŘEKVAPENÁ - LOLLIPOPS JE NEJ
Staňte se společnicí
Rezervace online
Chtěli by jste si objednat společnici a nechce se Vám volat? Není nic snazšího. Přes náš on-line objednávkový formulář to zvládnete rychle a jednodušše.
Rezervovat on-line
Všechna práva vyhrazena @ 2017 http://www.loliprivat.cz | Erotická Seznamka 69

Vstupem na tuto stránku souhlasíte s následujícími podmínkami:

Můj věk je 18 let nebo více a dosáhl(a) jsem zletilosti

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky

Můj zájem o všechny data uvené na této stránce je čistě soukromý.

Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

 

Opustit stránky  Souhlasím